shapka_top.jpg

Костюм ніндзя черепашки

Костюм ніндзя черепашкиПевно, багато хлопчаків-непосид люблять дивитися геройські мультфільми, наприклад, про дружних і відважних черепашок ніндзя. Надивившись захоплюючих серій про них, діти весело грають один з одним, асоціюючи себе з кимось із черепашок.

Якщо Ви хочете прикрасити свято своїм активним непосидам і зробити усе максимально казковим та яскравим, то допомогти у цьому може костюм ніндзя черепашки від компанії «Жива лялька», який дуже схожий на оригінального мультиплікаційного героя. Навіть дорослий хлопчик може вирішити, що до нього в гості завітав справжній відважний герой та, можливо навіть, покаже йому парочку прийомів або розповість про останні пригоди, серії про які ще не встигли зняти. Костюм ніндзя черепашки від нашої компанії стане гідною родзинкою будь-якого заходу, особливо для компанії бешкетних хлопчаків, які зможуть гідно оцінити такого гостя чи гостей на своєму святі.

Якщо Ви вирішили запросити на захід усю команду черепашок, то варто познайомитися з кожним з них. Костюм ніндзя черепашки однаковий для усіх і відрізняється тільки кольором пов’язки. Наприклад, у Рафаеля вона червона, у Леонардо - синя і так далі. На це варто звернути увагу батькам, щоб вони змогли відповісти на подібні питання своїх допитливих діточок.

Не варто хвилюватися, якщо ігри виявляться аж надто насиченими та призведуть до якихось забруднень костюма ніндзя черепашки. Наші майстри до цього готові. Ми обов’язково приведемо костюм до ладу, почистимо його та дамо нове життя.

Костюм ніндзя черепашки від компанії «Жива лялька» - це можливість здивувати та розвеселити найактивнішу нашу дітвору, яка із задоволенням буде повторювати за героєм прості та складні бойові прийоми та уважно слухати захоплюючі історії про пригоди.