shapka_top.jpg

Ростові ляльки та костюм Аніматора

Ростові ляльки костюмиДитячий світ наповнений яскравими фарбами, добрими персонажами з казок і мультфільмів, а також іграшками, цукерками та веселими іграми. Наша команда, хоч і дорослих людей, живе в цьому світі з дітками і намагається внести в нього ще більше фарб і радості.

Для цього ми виробляємо ростові ляльки - костюми, які одягають дорослі, але дуже веселі аніматори, і в одну секунду, як за помахом чарівної палички, стають казковими друзями всієї дітвори.

Неможливо описати словами, як це приємно, коли всі малюки дружно сміються, водять з живою лялькою хороводи, перебиваючи один одного розповідають вірші та співають пісеньки.

Чари ростових ляльок - костюмів полягає в тому, що шиємо ми їх з щирою любов'ю до дітей. Ми прискіпливо робимо кожен шов, додаємо кожну дрібну деталь, щоб всі наші ростові ляльки (костюми) дійсно оживали на аніматорах. День народження, свята в дитячих установах, відкриття дитячих закладів - будь-яка подія перенесеться в барвисту казку разом з живою лялькою. Але головне, навіть закінчившись, воно ще довго буде жити в дитячих спогадах і викликати щасливу посмішку малюків.

До якості вироблених нами ростових ляльок (костюмів) ми підходимо дуже серйозно і всебічно. Матеріали використовуються лише перевірені, обов'язково гіпоалергенні, а деталі, якщо не пришиваються, то приклеюються виключно абсолютно безпечними клеями.

Виробляти тільки високоякісні ростові ляльки (костюми) - ось та сторона питання, де ми проявляємо свою дорослість і повну відповідальність за свою роботу.