shapka_top.jpg

Ростові ляльки Запоріжжя

Ростові ляльки ЗапоріжжяЧи варто замовляти ростові ляльки (Запоріжжя) на корпоративні свята? Цим питанням задаються масовики-витівники багатьох організацій. З одного боку - ляльки, здавалося б, не для дорослих, а з іншого боку ... Давайте міркувати.

Отже, у Вас заплановано корпоративний захід. Більшість компаній на такі свята запрошують не тільки співробітників і партнерів, а і їхні сім'ї. Звичайно ж, у багатьох із запрошених є діти. І якраз для них і варто задуматися над тим, щоб ввести в сценарій заходу ростові ляльки (Запоріжжя). Замість того, щоб нудьгувати, дітям буде чим зайнятися і вони не будуть заважати дорослим відпочивати так, як їм хочеться.

Є думка, що ростові ляльки (Запоріжжя) використовуються вкрай рідко і, здавалося б, немає сенсу замовляти їх заради того, щоб прикрасити ними святкування тільки нового року чи дня народження компанії. Ми з радістю ділимося з Вами чудовою ідеєю. Ви можете замовити ростову ляльку (Запоріжжя), яку ми оформимо в стилі Вашої організації (корпоративні кольори, логотип і так далі). Цей персонаж буде затребуваний набагато частіше, ніж можна припустити. Він буде не тільки розважати оточуючих, а ще й просувати Вашу компанію. А на спеціалізованих виставках ця лялька буде просто незамінною.

Компанія "ЖИВА ЛЯЛЬКА" з радістю доставить на Ваше корпоративне свято ростові ляльки. Запоріжжя, Кіровоград, Луганськ, Львів, Тернопіль - для нас не існує нездоланних відстаней - ми організуємо доставку в будь-яке місто!

Не варто втрачати час і думати, чи потрібні на Вашому заході ростові ляльки. У Запоріжжі, Кіровограді та Луганську вже знайомі з нашими героями. Станьте і Ви нашим клієнтом!