shapka_top.jpg

Відгуки

Віктор Петрович 23.04.2011
Жива кукла зробила нам п’ять ростових ляльок для театральної постановки Мадагаскар. Персонажі підібрані не тільки під акторів за фізичними параметрами, але й один під одного за зростом та розміром. Відмінна робота. Будемо розширювати репертуар. Адже ці костюми можна використовувати не тільки в театральних постановках.

Husky puppy 14.09.2012
Замовила собі костюм для фурьки. Це просто мрія, яку скільки я сама не намагалася, не могла втілити в реальність. Костюм зробили поетапно спочатку голову та лапи і після комбінезон. Хаскі вийшла дивовижна. Хлопці спеціально для мене підбирали матеріали (у мене алергія на хутро) клеїли спеціальним термічним клеєм, тобто голова не смердить хімією. Я тепер зірка на наших вечірках.

Віктор, рекламне агентство 12.03.2012
«Живу ляльку» я вибрав за рекомендаціями. Для рекламного ролика ТМ Рудь (морозиво Панда) вони робили костюм панди. Зробили швидко. Привозили на примірки костюм самі, були присутні на зйомках, щоб підстрахувати у разі, якщо з костюмом щось станеться (каскадер у костюмі панди пробивав стіну із коробок на моторолері). Проте костюм витримав і використовується нами регулярно для різних проектів.

Олег, Comfy 25.05.2012
Для реклами Комфі потрібна була голова лося максимально реалістична та з можливістю зміни міміки. Із завданням впоралися. У співробітників Живої ляльки є розуміння, як поєднати творчість і практичність. Роботу роблять швидко зі знанням справи.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ!

+38 (067) 505 50 28

НАШІ ЛЯЛЬКИ ЯК ЖИВІ!