shapka_top.jpg

Ростова лялька та пошив ростової ляльки на замовлення

Робота з дітьми вимагає не тільки щирої любові до них, але й уміння створити атмосферу свята навколо. Професійні аніматори здатні за кілька хвилин привернути увагу до себе десятків діточок і так само швидко згуртувати справжню команду з дітей, які, скоріше за все, навіть й не встигли познайомитися один з одним.

Ростова лялька пошивЗвичайно ж, щоб так працювати, потрібен справжній талант миттєвого знаходження спільної мови з дітьми, і здатність заслуговувати їх інтерес та довіру за декілька хвилин.

Проте окрім особистих якостей аніматора, для успішної роботи йому необхідні додаткові інструменти – гарні іграшки, захоплюючі ігри, приємні призи переможцям конкурсів і так далі.

Наша компанія пропонує для дитячих заходів яскраві костюми багатьох тварин, персонажів мультфільмів та казкових героїв. Кожна ростова лялька (пошив) виготовляється руками наших майстрів, які вкладають в костюм не лише свої професійні навички, а й свою любов до малюків.

Пошиття ростової ляльки виконується виключно з гіпоалергенних матеріалів, бо ми дбаємо як про здоров'я дітей, які під час гри будуть безпосередньо стосуватися живої ляльки,так і про здоров'я аніматора, який кілька годин може бути одягненим в цей костюм.

Ми готові виконати пошив ростової ляльки як відомих героїв з мультиків і казок, так і за індивідуальним замовленням, наприклад, вигаданого Вами персонажа.

Наші майстри беруть на себе всі турботи, яких потребує ростова лялька: пошиття, чищення та реставрація. Живі ляльки нашого виробництва живуть довго і щасливо, бо їх життя наповнене турботою про них та дитячим сміхом і радістю.

Якщо Вас зацікавила можливість використати для своїх запланованих дитячих заходів нашу ростову ляльку, пошив можна замовити за телефоном чи відвідавши нашу чарівну майстерню.