shapka_top.jpg

Ростові ляльки Вінниця

Ростові ляльки ВінницяОкрасою будь-якого дитячого свята може стати жива лялька. Ростові ляльки (Вінниця) стануть об'єктом загальної уваги. Жодна дитина не зможе залишатися байдужою, якщо до неї  на День народження прийде герой улюбленого мультфільму. Двометрова яскрава лялька - це величезна жива іграшка, з якою можна потанцювати, пограти в ігри. До такої ляльки навіть можна піднятися на коліна. Ростова лялька напевно змусить дитину посміхатися і ще більше вірити в диво.

Крім дитячих розважальних заходів та свят ростові ляльки (Вінниця) будуть також корисні при проведенні різних промоакцій. Величезна лялька, що роздає листівки на вулиці або просто розгулює по території торгового центру, напевно приверне увагу і інтерес перехожих не тільки до самої її персони, а й до торгового бренду, який вона представляє. У таких рекламних акціях добре виручають знову ж діти. Дорослі можуть пройти мимо, зробивши вигляд, що ростові ляльки (Вінниця) їх абсолютно не цікавлять. Тоді як перехожі з дітьми напевно не зможуть відмовити своїм улюбленим малюкам в задоволенні підійти і привітатися з величезним, але дуже милим персонажем. Йдучи на поступки дитині, доросла людина і сама підійде до промоутера в костюмі і, швидше за все, поцікавиться акцією, у якій вона бере участь.
На сьогоднішній день затребуваними є різні ростові ляльки. Вінниця, Рівне, Миколаїв, Харків - це далеко не всі міста, в яких такі ляльки користуються великою популярністю.

Одночасно якісні та красиві ростові ляльки (Вінниця) виробляє компанія «Жива лялька».

Для нас не проблема створити збільшену копію будь-якого персонажа. Навіть досить складні ростові ляльки (Вінниця) виходять дуже схожими на прототип.